Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze szkoły nauki jazdy w Białej Podlaskiej

Utworzony przez monika, 22 sierpnia 2010 r. o 22:36
Widze ze sie ladnie rozpisaliscie na moj temat (pewnie nawet mnie nie znajac). Jakos nigdy nikt takiego czegos mi osobiscie nie zarzucil, wiec widze ze konkurencja robi swoje. Jezeli chcecie podyskutowac to zapraszam osobiscie, a nie podszywanie sie pod moich "niby kursantow" i wydawanie bezpodstawnych opinii. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła T.Puchalskiego jeste super świetni instruktorzy POlecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polemam jeździc z panem Krzysiem i Tadeuszem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym twoim komentarzu ~Ernest~ widać kto tu sobie pisze dobre opinie... nie potraficie nauczyć i to widać. A wypisywanie tekstów "Moja szkoła jest super ... świetni instruktorzy... nie pomoże bo ludzie przekazują między sobą jaka kiszka jest odwalana i gdzie można się czegoś nauczyć. Jak ktoś się chce przekonać i zaliczyć porażkę u Puchalskiego lub jeżdżąc z Ernestem to oczywiście może sprubować na własnej skórze :-), mnie to grzeje.... a po przeanalizowaniu tematu uważam, że pozwalając uczyć komuś po 3 miesięcznym kursie instruktora to głupota. Osoba taka powinna miećsolidne przygotowanie pedagogiczne poparte praktyką a nie kursem korespondencyjnym na instruktora :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze Ja nigdy nie napisalem "Moja szkoła jest super...." - bo to każdy sam ocenia. Po drugie "spróbować" pisze sie przez "ó" a nie przez "u". Po trzecie kurs na instruktora trwa nie 3 miesiace, a 10 miesiecy i nie jest korespondencyjny. I po czwarte mam wykształcenie pedagogiczne. Temat uwazam za zamkniety. A osoby chcace zrobic prawo jazdy niech same decyduja gdzie ukoncza kurs, bo osrodkow jest do wyboru, do koloru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście, że jest wybór. PS. Jak jesteś taki wykształcony to zacznij używać polskich liter :-), bo piszesz w jakimś nieznanym języku :-). Mi się wkradł 1 błąd a ty masz ich kilkanaście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESZCZE SIE TAKI NIE URODZIŁ ABY KOMUS DOGODZIŁ - POZDRAWIAM CAŁA SZKOŁE PUCHALSKI JESTESCIE OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sprawdziłem zdawalność u Puchalskiego, udało mi się odgrzebać Słowo Podlasia z rankingiem 2012... 42 miejsce na 45 Szkół Nauki Jazdy i zdawalnośc na poziomie "dna" mówi samo za siebie .... ja tego nie wymyśliłem .... to ze Słowa Podlasia :-), więc nie zwlicie na konkurencję :-). POzdro dla wszystkich zimów :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na kat.AB u Paszkowskiego - niestety ku uciesze konkurencji wszystko za pierwszym razem pozytywnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam. robiłem kurs w osk olek. polecił kolega. mysle ide bo zdał za pierwszym razem. jezdził z Bartkiem wiec powiedziałem ze też chce. do dzisiaj nie żaluje. Przygotowany, opanowany i cierpliwy gość na poziomie... naprawde polecam OSK olek i p. Bartka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę tego złośliwego i kłamliwego komentarza zostawić bez sprostowania. Kierujesz się podłością i nienawiścią w stosunku do innych ludzi. Słabo "odgrzebałeś" to Słowo Podlasia, bo w gazecie było całkiem inaczej napisane. "Ja tego nie wymyśliłem" - a ja myślę, że tak, to Ty wymyśliłeś! Ja posiadam Słowo Podlasia z dnia 21-27.02.2012r. z rankingiem 2011. Szkoły, które zostały objęte rankingiem było 76, a nie 45 (67 plus poz. 12,13,14,26,32,35,49 były podwójne, a pod poz. 46 były trzy szkoły). Jestem jednego pewny, że jeszcze z Twojej strony będą następne negatywne komentarze pod adresem mojej szkoły. ps.: Jednego jeszcze nie zauważyłeś, że obok była też tabela z rankingiem 2010, gdzie zajeliśmy 7 miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie opowiadaj bzdur... pozycje na które się powołujesz nie były numerowane kolejno a miałey ten sam numer, tzn były dwie 12,13,14,26,32,35,49 [***] bo faktycznie do tej 45 pozycji trzeba by dodać jeszcze 7 czyli faktycznie ta szkoła miała by 52 MIEJSCE :-)... pozycji wszystkich było 76 ale tego na wycinku który znalazłem nie widać. A skoro w 2010 było 7 miejsce to jeszcze więcej nam mówi... że ktoś leci na dno :-), albo ma [***] szkolenie ... z 7 na 53 no jest się czym pochwalić - tego nie zauważyłem! GRATULACJE :-) !
Ostatnio edytowany 17 lipca 2012 r. o 12:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak możecie to wrzućcie tu ten ranking w całości ... nigdzie nie ma całego tylko kawałki powycinane... Link albo skan... Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mateusz napisał:
witam. robiłem kurs w osk olek. polecił kolega. mysle ide bo zdał za pierwszym razem. jezdził z Bartkiem wiec powiedziałem ze też chce. do dzisiaj nie żaluje. Przygotowany, opanowany i cierpliwy gość na poziomie... naprawde polecam OSK olek i p. Bartka
Tak tak i niech szanowny pan slawomir r..yja wydziera jak komus cos nie wyjdzie i nawet nie wytlumaczy jak co zrobic!! ciesze sie ze odeszlem do innego osrodka nauki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelina napisał:
Zdecydowanie nie polecam firmy ZKK M.Paszkowski . Instruktorzy nie umieją przekazać potrzebnej wiedzy aby zdać egzamin . Dodatkowo są bardzo niemili i bardzo krzyczą . Co do samochodów są one mocno wyeksploatowane . Zdecydowanie nie polecam . Musiałam dokupować godziny w innej szkole nauki jazdy .
ZKK.M.PASZKOWSKI najlepsza szkoła! BArdzo ciekawie prowadzonne wykłady,miła atmosfera. A co do jazd to też mili instruktorzy,wszystko wytłumaczą,jesli czegoś nie rozumiesz nie wstydz się poprosić jeszcze raz abu wytłumaczył instruktor. no i dodam,że jak co roku 1 miejsce w raningu. ZDAłam za pierwszym razem POLECAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawia mnie tylko dlaczego wzieliscie tylko szkole Puchalskiego na jezyki czyzby byla to jedyna szkola w miescie ? a wieksza polowa piszacych to ci co nie sa i nie byli kursantami tej szkoly ,tak mysle czyzby Paszkowski byl tym jedynym ,ktory wyksztalcił wszystkich kierowcow w białej ? jest dobry i chwała mu za to aby mu tylko nie odbiło bo słyszalam ze jest bardzo nie mily , ten kto nie zdał obwinia wszystkich tylko nie siebie , ludzie jest kupa szkoł w miescie wybierajcie co chcecie nie ma przymusu, ja zdalam po szkole Puchalskiego wybralam ta szkole o tak z przypadku zdalam i juz a gdybym nie zdala to co ? wielkie mi cos! po co pisac bzdury i obrazac innych. mam pomysl wybierzmy teraz inna szkole aby ja wysmiac bo o Puchalskim juz nuda , wiecie co jest taka szkoła nauki jazdy ......konczcie kochani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawia mnie tylko dlaczego wzieliscie tylko szkole Puchalskiego na jezyki czyzby byla to jedyna szkola w miescie ? a wieksza polowa piszacych to ci co nie sa i nie byli kursantami tej szkoly ,tak mysle czyzby Paszkowski byl tym jedynym ,ktory wyksztalcił wszystkich kierowcow w białej ? jest dobry i chwała mu za to aby mu tylko nie odbiło bo słyszalam ze jest bardzo nie mily , ten kto nie zdał obwinia wszystkich tylko nie siebie , ludzie jest kupa szkoł w miescie wybierajcie co chcecie nie ma przymusu, ja zdalam po szkole Puchalskiego wybralam ta szkole o tak z przypadku zdalam i juz a gdybym nie zdala to co ? wielkie mi cos! po co pisac bzdury i obrazac innych. mam pomysl wybierzmy teraz inna szkole aby ja wysmiac bo o Puchalskim juz nuda , wiecie co jest taka szkoła nauki jazdy ......konczcie kochani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu na każdym wieszają psy.... jakbyś nie zauważyła to czy Puchalski czy Paszkowski czy Auto -coś tam.... wszyscy źle szkolą :-)... ale ludzie już tacy są, narzekają i krytykują. Ja akurat szkolę się u "tego nie miłego" Pana i wrażenie mam zupełnie odmienne bo dla mnie nikt w tej szkole niemiły nie jest... miały być stare samochody a są nowe... te opinie można do kosza wrzucić. Innych szkół nie znam więc nie piszę, ale jak dla mnie ranking szkół to fajna rzecz :-), pomaga w wyborze i chcąc nie chcąc pokazuje kto jak się przykłada. Szkół w Białej jest tyle że napewno każdy coś znajdzie dla siebie ! Pozdrawiam i trzymajcie za mnie kciuki bo egzamin już niedługo :-) ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie patrzeć to jednak widać ,że Auto Iga i Puchalski prowadzą wojnę .Co raz w swoje tryby próbują wciągnąć kogoś jeszcze z konkurencji a to Oleszczuka ,Albatrosa,Paszkowskiego czy jeszcze tam kogoś.Ale widzę ,że oni tego forum nie czytają ,o nim nie wiedzą lub dokładnie sobie puchalsko-igową wojenke olewają.Te dwie firmy dążą by wszyscy się żarli ze wszystkimi.Powinni się wziąć za porządną robotę ,a rywalizację prowadzić na poziomie szkolenia,a nie jakimiś tam pyskówkami.INSTRUKTOR nie od Puchalskiego i nie z AUTO IGI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mozecie cos napisac na temat uni-andragos??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...